#1 2008-06-07 17:39:06

Nefariouss

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 13
Punktów :   

Trzeba się poznać...

No więc. Założyłem ten temat po to byście mogli napisać coś o sobie, po to by się lepiej poznać.

Więc.

Mam na imię Jacek mam 16 lat i gram w WoWa rok. Lubię słuchać ciężkiej muzyki. Jestem wielkim fanem KoRna, oraz muzyki z lat 80. Jestem dobrym uczniem i uzależnienie od WoWa zupełnie mi nie przeszkadza w szkole ^^. Interesuje się rysowaniem (zawodowo). Na swoim koncie mam współprace z ekipami modującymi grę Wiedźmin min. Ifrit Moding Team. Kiedyś grałem w piłkę w klubie lecz teraz gram tylko dla zabawy. Latem uwielbiam łowić ryby.

To by było na tyle...

Tu moje zdjęcie, mało widać bo komórką robione (cyfrówka nawaliła)

http://img85.imageshack.us/img85/3681/foto2rn1.png

Wasza kolej.


http://img140.imageshack.us/img140/8098/sygnanefaoh5qb3.jpg

Offline

 

#2 2008-06-08 01:55:37

Sheridan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Trzeba się poznać...

Dobra szefie.. teraz coś o mnie... Michał 22 lata, 19 czerwca bronie swoją prace dyplomową. Czyli koniec studiów i wolne. Muza podobnie jak szefuncio XD ciężka ;P sportu nie lubie.. poza sztukami walki, siłownią, pływaniem Jesli chodzi o WoWa... nie gralem 3 miechy, póki co mam 53 pala a kiedyś mialem rogala 52... i chyba zamierzam zrobić znowu rogala. Uzależniony nie jestem od niczego ;P Może poza kobietami i samym sobą XD MMO w każdym razie to mój ulubiony gatunek gier i jak mam wolne to gram duużo (uwierzcie, jak nie ma problemow z serwami ani z netem to potrafie przesiedzieć cały dzień przed monitorem z przerwami na kibelek i jedzonko XD ) to chyba tyle o mnie, przynajmniej narazie

Offline

 

#3 2008-06-08 12:49:22

Paingiver

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: Trzeba się poznać...

Mam na imie paweł mam 17 lat.Słucham HH. Interesuje się muzyką, sportem, i oczywiście MMO, gralem rok w KalOnline i 6 miesięcy w Silkroad ale niema porównania do wowa. Gram w piłkę (zawodowo) wiosną, latem, jesienią i zimą uwielbiam grać wowa.A jeszcze jedno ewolucje na snowboardzie to moja specjalnosć:)

Offline

 

#4 2008-06-08 13:03:00

Ghared

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Trzeba się poznać...

Tak więc, nazywam się Paweł mam 18 lat. Mam długi staż w grach MMO grałem w takie tytuły jak hero online, Kal online, LineageII, Silkroad no i oczywiście WOW:D. Na co dzień uczęszczam do technikum ekonomicznego, gram w piłkę nożną, słucham hip hopu i jazzu.

Offline

 

#5 2008-06-08 13:06:44

Ognos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Trzeba się poznać...

Mam na imię Mateusz mam 17 lat. Grałem w takie gry MMORPG jak Lineage II, 9dragons, Kal Online, Archlord, WOW. Chodzę do technikum mechanicznego, słucham wszystkiego po trochu prócz muzyki klubowej xD

Offline

 

#6 2008-06-09 13:49:25

Shardik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Trzeba się poznać...

Nazywam się Tomek, mam 20 lat studiuję sobie.. Przy komputerze spędzam dużo czasu, bo to lubię. W gry mmorpg gram odkąd pamiętam Grałem w tyle gier mmo że nie będe wypisywać tytułów. Czytam sporo wszelakich mang, oglądam anime. Lubię rysować.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamebox.pun.pl www.mysims2.pun.pl www.pivotwrestlingaction.pun.pl www.llb.pun.pl www.hirshbergiaweerland.pun.pl